Antalya Bölgesi’nden tüm Türkiye’ye hizmet veren Oluşum Dijital A.Ş. geniş makine parkuru ile tüm Türkiye’nin dijital baskı ve tabela ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Antalya Bölgesi’nden tüm Türkiye’ye hizmet veren Oluşum Dijital A.Ş. geniş makine parkuru ile tüm Türkiye’nin dijital baskı ve tabela ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Sektörün tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında yanıt verebilmek amacıyla yakın zamanda porföyüne eklediği kutu harf makineleri ile bundan böyle sektörün kutu harf gereksinimlerini de karşılayacak olan firma, hedeflerini büyütmeye devam ediyor. Biz de Oluşum Dijital A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salim Güneş ile yeni yatırımlarını ve önümüzdeki süreçteki planlamalarını konuştuk.

Öncelikle son yıllarda Oluşum Dijital A.Ş’de ne gibi yenilikler var kısaca bahseder misiniz?

Firmamız teknolojik ve ticari gelişmeleri en iyi şekilde takip ederek, sektöründe lider ve saygın markaların makine ve ekipmanlarını parkuruna dahil etmeye devam etmektedir. Yüksek çözünürlük ve canlı renklerle her tür zemine baskı yapabilen flatbed UV makinemiz, rulo UV makinemiz, yenilenen iç ve dış mekan baskı makinelerimiz, 32Ocm yekpare baskı yapabilen tekstil baskı makinelerimiz, kübik harf vakum makinemiz ve kübik harf imalatımız, yine alanında en iyilerden kutu harf makine ve ekipmanlarımız başlıca yeniliklerimizdir.

Devamı İçin BURAYA TIKLAYINIZ

Sosyal Medyada Paylaş...